RSS

Народ порадьте не досвідченному садоводу!!!

Сообщений в теме: 5
Рейтинг: 0
Кол-во тем: 1
Ввідні наступні: є я smile )). Є шмат землі запланований на цю весну під посадку горіху в кількості 20-25 дерев(стартово-експерементальна площака smile )). Є й подальші плани у цій темі і площа для розширення. Район — Полісся(околиці Рівного). Давно копаю горіхову тему і чим глибше копаю, тим більше виникає питаннь. Наразі, найактуальніше, визначитися з сортом для посадки. Можливо є земляки, можливо хтось вже бачив який сорт, як себе поводить в наших умовах. Буду дуже вдячний за будь-які поради.
P/S мова поки що йде не про промислову засадку в десятки гектарів, але й не про домашнє господарство з десятка дерев. smile ))
Кол-во тем: 0
тел. 0673602952, з Рівного. Може відповім на деякі Ваші питання.
Кол-во тем: 1
Дякую. Обов'язково зателефоную.
Щоб не створювати нові теми:
Доброго дня.Мене звуть Дмитро.Є невеличка садиба 40 соток.Планую засадити горіхом 15 соток для підробітку у зимку.Місце знаходження Васильківський р-он Київска обл. 25соток плато-15південний схил.
Планую зайняти південний схил.Земля чорнозем 0,5-1м.Далі суглинок.Рівень грунтових вод від 15>6м.
Підкажіть будь ласка по можливості й рекомендації по данному питанню.Дякую.
Осінню привозили мені на Черкащину грунт з Василькова. Щось середнє між звичайним придорожним пилом і піском. Я дав одну пораду: «щоб у горіхів, пересаджених із ділянки з чорноземом у цей „супісок“ не було стресу — візьміть того грунту, звідки ви будете купувати горіхи /2-річки/ і закладіть хоч по 2-3 відра у посадкові ями. З часом, додасте гною зверху, прикриєте мульчею і горіхи добре приживуться і виростуть». Головне, щоб у глибині грунту був вміст кальцію, тоді буде краще горіх витримувати зими, краща врожайність. Можна і штучно в грунт додавати вапно/крейду. Також, чоловік з-під Києва ділився досвідом, ні в якому разі не садіть на підошві схилів/ярів/низин= там скупчується і застоюється холодні маси повітря, заморозки весняні тривають довше на 1-4 години. Інформація по місцевим сортам горіха bokoplidni.blogspot.com та на стрінці facebook.com/dwarfwalnut. Радий допомогти інформаційно!
Дякую за думку, буду мати на увазі.
Модераторы темы • admin
Для того, чтобы отвечать в темах на форуме необходимо войти на сайт или зарегистрироваться.

Статистика форума

Форумов: 3. Тем: 172. Ответов: 1008.