OllMy

OllMy 3 года назад

0
Репутация
0
Рейтинг

Мои сообщения на форумах

Цитата: Ольга

Выращиваю маточник, из которого буду растить саженцы себе для расширения сада. Пока 131 куст)) Из сортов: Каталонский, Барселонский, Галле, Королевский из Трапезунда, Трапезунд, Шедевр, Украина 50, Урожайный 80, Бомба, Косфорд, Пирожок. Еще планирую досадить Керасунд и пару шт Сирены.

Доброго Дня! З Ваших сортів у мене нема лише Барселонського, Трапезунда — випали і Бомби. Так от, чи не могли б поділитись їх відводками, по одному кожного? Звісно, якщо буде можливість.
Всім привіт! Майже 2 роки пройшло з часу останнього повідомлення, так от хотілось би взнати: як справи у учасників диспуту? Що вдалось, а що — ні?
Шось тема, як мертві бджоли… На моє щире здивування всі 2000 горішків розійшлись за майже два тиждні, як і 16,5 кг походу. Разом з тим, «рєдіски-піанєри» залізли у розсадник і зоктябрили близько двох десятків готових саджанців фундука, щеплених на ведмежому горіхові і самих сіянців ведмежат. Все, що залишилось було викопане і прикопане у надійному місці до весни. Тоді буде висаджено на постійне місце в сад. Одночасно у шкілку висіяно 3000 шт насінини ведмежого горіха. вся робота проводилась у режимі суворої секретності від місцевого населення, шоб не возбуждались завчасно. Була проведена робота з сусідами на предмет недопущення голодних «птеродактилів» на розсадник заявою, що буду травити мишву препаратами на пшениці. Мєсним алкоголяторам розповів, що повирву у них, коли побачу на ділянці. За донос про відвідування розсадника з метою шкоди, пообіцяв винагороду у вигляді бідистиляту бурякової браги, по 100 мл за здану шкурку. Поки все, випав сніг десь 17-20 см, чекаю на весну. Всім гарного настою!
Доброго Дня, шановні колеги! Ось який вигляд на 10.10.2018р мають щепи фундука на ведмежому горіхові. Для підщепи брались дво- і трирічні сіянці ВГ, для прищепи — фундук невідомого сорту, черенки якого передали родичі з Вінничини. Щеплення проводилось поліпшеною копуліровкою у квітні місяці. Перші 5 фото — висота щеплення 70-80 см, два останні — 25-30 см. На кількох уже є закладки чоловічих суцвіть і кронування прищепи. Приріст на всіх рослинах перевищує 60 см.
сообщение с форума: Форум по фундуку в теме Подскажите что за сорта
Доброго Дня! Може у кого є фото плодів сорту Ламберта червонолистого?
Цитата: Valentin
Есть в наличии 1 и 2х летние саженцы Invitro американских сортов Yamhill, Jefferson, Epsilon и Tetha с закрытой корневой системой лучшие отзывы и гарантия высоких урожаев. sadinvitro.com.ua

По 100 шт за раз? 18-22 тис за поробувати?
Цитата: Aron
На весну-осень 2019г будут 2х летки Д.П, сейчас есть 1 летние, Но слабые, предлагать не буду!

Я б взяв і однорічні. А чим вони відрізнятимуться на весну 2019? Доростити мені не проблема, головне, щоб відповідність сорту була. На осінь 19-го думаю, що знайду вже десь, кілька пропозицій є.
Доброго Дня! Також хочу дістати Дар Павленка, однак, як виявилось це дуже проблематично. Хто може підказати надійного продавця чи може сам продасть 100% саджанець цього сорту?
Доброго Дня! Маю зайві пару тисяч горішків ведмежого горіха. Може хто шукає? Горіхи відібрані методом флотації і вручну, розфасовані по 100 шт. ціна 150 грн.
Доброго Дня! Як відбирали горішки для посіву?
Цитата: мирун
Прошу знавців сортів фундука підсказати назву сорту ось цих горіхів дякую.

Доброго Дня! Ви маєте врожай цього сорту чи просто фото?

Активность пользователя

13 декабря 2018

OllMy отвечает в теме Сертифицированные саженцы на форуме
5 лет назад

25 ноября 2018

OllMy отвечает в теме Сертифицированные саженцы на форуме
5 лет назад

21 ноября 2018

OllMy отвечает в теме Фундук на медвежьем орехе на форуме
5 лет назад

13 октября 2018

OllMy отвечает в теме Фундук на медвежьем орехе на форуме
5 лет назад

5 октября 2018

OllMy отвечает в теме Подскажите что за сорта на форуме
5 лет назад

3 октября 2018

OllMy отвечает в теме Где купить саженцы фундука в Украине на форуме
5 лет назад

2 октября 2018

OllMy отвечает в теме Где купить саженцы фундука в Украине на форуме
5 лет назад

30 сентября 2018

OllMy отвечает в теме Где купить саженцы фундука в Украине на форуме
5 лет назад
OllMy отвечает в теме Фундук на медвежьем орехе на форуме
5 лет назад

20 июня 2018

5 лет назад