RossoL

RossoL 7 лет назад

0
Репутация
5
Рейтинг

Мои сообщения на форумах

сообщение с форума: Форум по фундуку в теме Сеянцы
Делайте прививки хорошими сортами, при этом оставив часть веток или саженцев для перекрестного опыления.И всё у вас будет классно.


Voldemar наскільки я знаю щепити фундук дуже важко і дуже мале приживання з 1000 приживеться пару десятків… якщо в мене не достовірна іформація будь ласка виправте мене
Дякую
Виникло в мене таке питання, чи не буде заглушати Грецький горіх той самий фундук якщо їх так посадити, бо сказав мені один садівник який займається більше ( яблунями, грушами і сливами ) в коли горіх розростається то поблизу нього нічого не росте.
Хто що на це може сказати?
Дякую!
А це у Вас точно Шедевр на фото? Щось наче не дуже схожий… Шкода, що немає фото лущеного для порівняння.


Mpp37 Мені ці горіхи прислали разом з саженцем Шедевра, оріховод з волині
Так що сперечатися і стверджувати що це 100% горіхи шедевра я неможу, але за описом цего сорту можна сказати що все збігається
Пані Ольга я з вамшими відповідями згідин на всі 100% про сертифікацію, скажіть будь ласка а які саме сорта в польщі ви хотіли б закупити? і що це за пітомнік якщо не секрет, хотів би подзонити і поспілкуватися( так як польською володію добре) могли б якісь контакти скинути?
Мені б хотілося поїхати в Польські пітомніки і подивитися це все на практиці і перейняти їхній досвід, це було б дуже добре.
А що до шедевра це так його ще треба вивчати, я чув від багатьох людей що це хороший і перспективний сорт, але дійсно постає проблема з очисткою плодів.
одному знаймому пропонували люди які виготовляють машини для чищення фундука, щоб він приїхав з фондуком і вони будуть пробувати, досліджувати який вихід ядра, і скільки бою, він був відмовився так як горіхв багато не мав. Зараз контакти з ним втратив цікаво було б дізнатися чи є в нього в планах таке і надалі зробити. :)
Да, мне важно высадить именно официальные сорта, т.к. в будущем планирую полную переработку ореха. Спасибо за ответ!


Підкажіть будь ласка, а хіба для того щоб посадити плантацію і пізніше реалізовувати, або переробляти горіх потрібно сорта які є офіційно внесені в реєстр?
Я думав, що це потрібно тільки для того, щоб розмножувати і продавати садильний матеріал.
Будль ласка виправте мене, якщо в мене сформолювалася не правильна думка.
Дякую
Подивіться будь ласка на схему м. Киктено(Молдова)
14х12 між деревами ущільнюється фундуком і йоштою, а міжряддя сливою і теж йоштою.
Думаю що цікава тема але фундук в такому разі потрібно використовувати як маточник.
сообщение с форума: Форум по фундуку в теме Сеянцы
Для шеплня фундук майже не піддається!
Якщо ви хочите мати в саду просто гарний зелений кущ для потреб вашої родини то сіянець вам підійде і нема чого заморочуватися, але якщо ви хочите мати хороши сортовий кущ і по можливості розмножувати його методом пригинання молодих пагорів і прикопуванням (відводкою) то вам звичайно потрібо викорчувати сіянець і купити в провірених людей щось толкове.
Це моя особисто думка, може хтось порадить інакше :)
Дякую
Всім доброго дня, маю на меті посадку горіхового саду Грецького і Фундука ( така як це тема для грецького поговорим про нього) Скажіть будь ласка хто що знає про закладку інтенсивних садів низькорослими і швидкоплідними сортами, які сорта нашої відчизяної селекції для цего підходять? ( можливо хтось знає де є закладені сади ними) і хто може продати якісний сертифікований матеріал для посадки саду? І хто чув або стикався з сортами закордонною селекції. Може хто знає де в укарїні ростуь і плодоносять сорта Чендлер(США), Туларе, Лара. Чи взагалі такі сорта в ураїні можуть рости?
Дякую

Активность пользователя

29 апреля 2016

RossoL отвечает в теме Сеянцы на форуме
7 лет назад

26 апреля 2016

RossoL отвечает в теме Уплотнение грецкого ореха фундуком на форуме
7 лет назад

24 апреля 2016

7 лет назад

14 апреля 2016

7 лет назад
RossoL отвечает в теме Сертифицированные саженцы на форуме
7 лет назад
RossoL отвечает в теме Уплотнение грецкого ореха фундуком на форуме
7 лет назад
RossoL отвечает в теме Сеянцы на форуме
7 лет назад
7 лет назад
RossoL отвечает в теме Скороспелый низкорослый грецкий орех на форуме
7 лет назад
RossoL регистрируется. Приветствуем!
7 лет назад